MÖBLER / Bord / Bord 9952129
*
nr 995 2129
Bord
1950-tal, längd: 70 cm, djup: 36 cm, höjd: 50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:29:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 10:47:00
1
Vinnande bud
14/11 11:52:37
2
1.000 kr
14/11 11:52:37
1
(budbetjänt)
16/11 17:27:42
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:41
*
Bord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2129
Bord
1950-tal, längd: 70 cm, djup: 36 cm, höjd: 50 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 10:47:00 | 1 | Vinnande bud |
14/11 11:52:37 | 2 | 1.000 kr |
14/11 11:52:37 | 1 | (budbetjänt) |
16/11 17:27:42 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:41